Chrzciny

Chrzciny

Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to również wspaniała okazja do spotkania w gronie rodziny i bliskich. Organizując przyjęcie z okazji Chrzcin w naszej restauracji, mogą być Państwo pewni, że zarówno rodzice jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.
Więcej informacji pod numerem: +48 730 747 474 lub email: bogusia@silene.pl
Imprezy dla firm

Imprezy dla firm

Organizujemy zamknięte przyjęcia okolicznościowe, oprócz mniejszych przyjęć rodzinnych organizujemy bankiety firmowe. Dbamy o to, żeby goście czuli się u nas komfortowo i niczego im nie brakowało. Po konsultacji z klientem, przygotowujemy specjalne menu na daną okazję. Dobieramy wystrój i oprawę muzyczną oddające ducha imprezy. Wykwintne potrawy smakują przecież jeszcze lepiej, jeśli podawane są w otoczeniu przygotowanym ze smakiem. Najważniejsza jest dla nas sympatyczna atmosfera, satysfakcja gości.
Przyjęcia komunijne

Przyjęcia komunijne

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, że zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na organizację przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Proponowane przez nas pozycje menu są wyłącznie naszą sugestią, którą możemy dostosować się do Państwa życzeń i wymagań, a także planowanego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i propozycjami menu.

Więcej informacji pod numerem: +48 730 747 474 lub email: bogusia@silene.pl
Stypy

Stypy

Dopełniamy wszelkich starań, aby przyjęcia te były eleganckie, stonowane, a oprawa stosowna do okazji. Staramy się, aby podczas tak szczególnej okazji jaką jest przyjecie z okazji ostatniego pożegnania zmarłego całość organizacji przebiegała sprawnie i dyskretnie, nie angażując w nadmiarze żałobników. Nad całością oprawy czuwa nasz personel (kelnerki i kucharze), tak aby Państwo mogli w całości poświęcić swój czas rodzinie i przyjaciołom. Państwa przyjęcie pożegnalne ulokowane zostanie w jednej z dwóch sal naszej restauracji (sala restauracyjna oraz sala bankietowa).

Wyróżnienia

Restauracja Regionalna SKALNICA
A top 10 best bBQ restaurant in Bukowina Tatrzańska
Restaurant Guru
2023

Restauracja Regionalna SKALNICA
A top 10 best steaks restaurant in Bukowina Tatrzańska
Restaurant Guru
2023

Kontakt

Restauracja Regionalna SKALNICA
ul. Kościuszki 174
(w pensjonacie Willa Silene)

tel. +48 18 20 00 636
restauracja@restauracjaskalnica.pl

recepcja: +48 18 20 00 635

Jesteśmy również

Image

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 13.00 - 19.00

Piątek 13.00 - 21.00

Sobota 12.00 - 22.00

Niedziela 12.00 - 19.00